Początki są ciężkie – wie to każdy przedsiębiorca, który zakładał firmę od zera. Warto jednak zauważyć, że teraz jest coraz łatwiej. Mamy różne możliwości kredytów, dofinansowań, a także formy współpracy przyjazne klientom. Hurtownie zabawek obecnie często oferują dropshipping – jest to model współpracy polegający na tym, że wysyłka towaru do klienta następuje bezpośrednio z magazynu hurtowni, dzięki czemu oszczędza się czas, oraz sprzedawca nie musi zajmować się wysyłką i spedycją. Nie musi również magazynować towaru.

Hurtownia zabawek oferująca dropshipping

Leker.pl to posiadająca wieloletnie doświadczenie hurtownia zabawek online, a także importer i dystrybutor zabawek wielu światowych marek. Są pionierami jeśli chodzi o dropshipping w branży zabawek w naszym kraju.

Czemu dropshipping jest taki dobry?

Jeśli nie masz dużego budżetu początkowego, to w tym modelu kupujesz tylko tyle, ile sprzedajesz. Nie magazynujesz towaru, nie narażasz się na zamrożenie pieniędzy, niczego nie ryzykujesz. Masz również mniej pracy związanej z magazynem i spedycją, więc robisz wyłącznie to, co przyjemne – sprzedajesz.

Z jakiego powodu powinienem wybrać hurtownię Leker.pl?

Przede wszystkim są oni nastawieni przyjaźnie do klientów. Zapewniają wsparcie marketingowe, bannery reklamowe, atrakcyjne rabaty.

Poza tym Leker jest dystrybutorem światowej klasy marek zabawek. Mają w ofercie takie marki jak Fisher Price, czy Smoby, a także Wader, oraz Simba.