Firma Leker.pl, czyli oficjalny importer i dystrybutor marek wymienionych w tytule, posiada również dużo więcej marek, niż te. Warto jednak wyróżnić, że to te właśnie marki są jednymi z najbardziej rozpoznawanych producentów na świecie.

Leker.pl – wyłączny dystrybutor zabawek ogrodowych Fisher Price Outdoor

Hurtownia zabawek Leker posiada status wyłącznego dystrybutora marki Fisher Price Outdoor. Jest to jedna z marek renomowanej firmy Fisher Price, która znana jest na całym świecie. Warto zauważyć, że zabawki tej marki reklamowane są jako outdoor, jednakże świetnie nadają się również do używania w domu, ze względu na kompaktowe rozmiary i niedużą wagę.

Zabawki firmy Smoby – ogromny wybór produktów w niskich cenach

Smoby to znany na całym świecie producent zabawek pochodzący z Francji. Ich zabawki charakteryzuje zawsze wesoła kolorystyka, porządna jakość wykonania, oraz przede wszystkim przemyślany design, który służy frajdzie.

Simba – cudowne zabawki, a do tego tanie!

Zabawki firmy Simba to urocze maskotki, oraz genialne zabawki elektroniczne. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na produkty z serii Masha i Niedźwiedź, których u Simby nie brakuje. Godne uwagi są także zabawki muzyczne tego producenta.

Polska jakość – Wader Polesie

Cudze chwalicie, swojego nie znacie. Trzeba docenić polską markę Wader, która zasłynęła ze świetnych zabawek z tworzywa sztucznego. Producent Wader Polesie posiada w ofercie genialne piaskownice, samochodziki, oraz wiele innych, świetnych zabawek.

Dropshipping – łatwa forma współpracy

Hurtownia z zabawkami Leker.pl jest otwarta na różne formy współpracy. Nawet jeśli nie posiadasz wielkiego magazynu, oraz budżetu na rozpoczęcie ogromnej działalności, możesz rozpocząć sprzedaż w dropshippingu. Jest to forma działalności, która polega na tym, że sprzedawca składając zamówienie w hurtowni, podaje adresy swoich klientów, a hurtownia wysyła towar bezpośrednio do nich.

Hurtownia zabawek – Warszawa, Piaseczno, Grójec, Chynów

Leker to przede wszystkim ludzie, a trudno współpracować, nie poznawszy swoich partnerów w interesach. Biuro handlowe i magazyny Lekera znajdują się w miejscowości Chynów – w okolicach Warszawy, Piaseczna, czy Grójca. Dodatkowo, przedstawiciele Lekera pojawiają się na licznych targach zabawek – zbliżają się targi Kid’s Time Kielce, na których również będą!