Prowadzisz sklep z zabawkami? Szukasz dostawców, którzy nie są po prostu kolejną hurtownią – taką jak wszystkie? Potrzebujesz nowych marek, które ożywią sprzedać i wzbudzą zaufanie? Świetnie trafiłeś!

Hurtownia zabawek Leker.pl

Leker to importer i dystrybutor zabawek z trzech kontynentów. Posiada bardzo bogatą ofertę, w której nie brakuje znanych na całym świecie, najbardziej prestiżowych marek.

Internetowa hurtownia zabawek Leker.pl posiada wiele atutów, których brakuje konkurencji.

Profesjonalne wsparcie

  • Dedykowany opiekun klienta
  • Pomoc w integracji dla e-sklepów
  • Informacje o nowościach
  • Najlepsze ceny

Dystrybutor najlepszych marek

Hurtownia zabawek Leker to importer i dystrybutor takich marek jak Fisher Price Outdoor, Smoby, Wader i Simba. Są to najpopularniejsze marki zabawek na świecie.

Współpraca w modelu dropshipping

W Lekerze możesz wybrać dropshipping jako formę współpracy między sklepem, a hurtownią. Polega to na tym, że sklep przesyła zamówienia do hurtowni, a ta realizuje zamówienia bezpośrednio do klienta.

Integracja ze sklepami internetowymi

Leker.pl udostępnia swoim klientom plik XML, który pozwala zintegrować stany magazynowe sklepu z hurtownią. Tym sposobem zawsze wiesz, co jest na stanie u dostawcy.

Biuro i magazyn

Siedziba, oraz magazyny firmy Leker.pl znajdują się w centralnej Polsce. Jest to miejscowość Chynów, leżąca nieopodal miejscowości takich jak Warszawa, Piaseczno, Grójec.


Hurtownia Leker.pl pojawi się na targach zabawek Kid’s Time! Jeśli chcesz ich poznać, Kielce czekają.