Osoby, które prowadzą własny interes i starają się wywalczyć porządną pozycję na rynku, na pewno mają cały czas otwarte oczy na nowe marki produktów. W branży zabawkowej nie jest inaczej.

Nowe sklepy z zabawkami nieustannie walczą o nowe marki w swoim asortymencie. Nie da się, ukryć, że niektóre są lepsze od innych, dlatego warto zrobić mały research.

Injusa

Jest to dość świeża na polskim rynku marka, która pochodzi z Hiszpanii. Specjalizuje się w zabawkach ogrodowych, a także w pojazdach dla dzieci. Szczególnie jeździki elektryczne dla chłopców i dla dziewczynek są godne wyróżnienia, gdyż nie dość, że imitują prawdziwe samochody i motory, to w dodatku posiadają potężne akumulatory.

Feber

Kolejną marką, którą należy wyróżnić, jest Feber. Ten producent zabawek również swoje korzenie ma w Hiszpanii. Najlepsze zabawki Febera to huśtawki i inne zabawki ogrodowe oraz samochody elektryczne. Zabawki Feber to towar premium, więc można liczyć na ich wysoką jakośś.

Fisher Price

Zabawek Fisher Price większości nie trzeba przedstawiać. Jest to dość dobrze znany producent zabawek, które nadają się świetnie do domu i do ogrodu. Zabawki tego producenta są kolorowe, lekkie i mobilne. Są genialne na zimę, ponieważ ze względu na ich kompaktowość, można je zazwyczaj przenosić.

Smoby

Producent zabawek Smoby znany jest na całym świecie. W ofercie posiada on zabawki każdego rodzaju, a w dodatku w niskich cenach. Dostępne są zjeżdżalnie tego producenta, piaskownice, pojazdy dla dzieci i dużo więcej.


Tych producentów, a także wielu więcej, znajdziesz w hurtowni zabawek Leker.pl. W tej firmie nie tylko dbają o to, żeby mieć w ofercie najlepsze marki, ale także dbają o swoich klientów. Jako jedna z niewielu w Polsce, jest to hurtownia oferująca dropshipping. Polega to na tym, że wysyłają towar bezpośrednio do klienta, a nie najpierw do sklepu.