Targi zabawek są zawsze świetną okazją, by nawiązać nową współpracę. Zarówno hurtownie, jak i sklepy szukają wtedy potencjalnych partnerów, więc to istny branżowy raj. Jeśli wybierasz się na targi i szukasz hurtowni, udaj się na stoisko firmy Leker.pl!

Leker.pl – importer i dystrybutor zabawek

Leker jest partnerem wielu międzynarodowych producentów zabawek. Należą do nich między innymi Fisher Price, Smoby, czy Wader. Są to giganci na rynku, obok których nie da się przejść obojętnie.

Wyłączny dystrybutor

Leker posiada wyłączność na dystrybucję trzech marek zabawek: Fisher Price Outdoor, Injusa i Big. Są to renomowane marki z różnych krajów, więc warto zwrócić na nie uwagę. Jeśli chcesz mieć w ofercie te marki – wybierz Leker.pl!

Możesz wybrać dropshipping

Dropshipping to forma współpracy, którą warto wziąć pod uwagę. Polega ona na tym, że hurtownia prowadzi wysyłkę towaru bezpośrednio do klientów sklepu partnerskiego.

Nie będzie mnie w Kielcach – co teraz?

Jeśli nie możesz przyjechać na targi – nic straconego! Możesz odwiedzić Lekera w jego biurze, które znajduje się w miejscowości Chynów. Jest to województwo mazowieckie, bliska okolica Warszawy, Grójca i Piaseczna.