Fisher Price jest marką doskonale znaną na całym świecie. Amerykański producent zabawek zasłynął z bardzo wielu ponadczasowych modeli, lecz dzisiaj skupimy się na ich zabawkach ogrodowych. Są to bardzo lekkie i kompaktowe zabawki, które pomimo nazwy Outdoor, nadadzą się doskonale również wewnątrz pomieszczeń.

Dystrybutor zabawek Leker.pl

Jeśli chcesz, by Twój sklep sprzedawał zabawki marki Fisher Price Outdoor, to Twoje kroki powinny skierować się do hurtowni zabawek Leker.pl. Jest to wyłączny dystrybutor tej marki w Polsce, oraz ogromne centrum dystrybucji zabawek.

Pozostałe marki zabawek

Leker.pl jest również dystrybutorem innych marek zabawek. Posiada wyłączność także na markę Injusa i Big, ale to nadal nie wszystko. W ofercie tej hurtowni znajdują się również takie renomowane marki jak Smoby, Simba, czy Wader.

Dropshipping

Aby rozpocząć sprzedaż, nie musisz posiadać własnego magazynu! Dzięki modelowi współpracy dropshippingowej, Twoja hurtownia wyśle towar bezpośrednio do klienta. Tym sposobem nie musisz zajmować się magazynowaniem i spedycją.

Kontakt z Lekerem

Hurtownia zabawek Leker.pl posiada swoje biuro handlowe i magazyny w centralnej Polsce, w miejscowości Chynów. Jest to niedaleko miast takich jak Warszawa, Grójec i Piaseczno, więc lokalizacja jest bardzo dogodna.